Lektoriai

Nerijus Buivydas

Lektorius

Uždaryti

Nerijus Buivydas

Lektorius

Neformalaus ugdymo organizacijos Sėkmės mokykla įkūrėjas. Demokratinės mokyklos įkūrėjas. Švietimo inovatorius padedantis valstybinėms mokykloms pasiekti geresnių rezultatų nuo mokyklos personalo iki moksleivių savivaldų.

Saulius Jovaišas

Lektorius

Uždaryti

Saulius Jovaišas

Lektorius

Verslo valdymo konsultantas. Darbuotojų parinkimo ir ugdymo ekspertas. Vadovavimo specialistas.

Linkedin

Akvilė Švolkienė

LEKTORĖ

Uždaryti

Akvilė Švolkienė

LEKTORĖ

Akvilė Švolkienė – VšĮ „Investuok Lietuvoje“ projektų vadovė, JPP „Kurk Lietuvai“ koordinatorė.

 

Pastaruosius porą metų Akvilė dirba VšĮ „Investuok Lietuvoje“, t.y. agentūroje, skatinančioje užsienio įmones investuoti Lietuvoje ir čia steigti savo paslaugų centrus, gamybines operacijas, pan. Akvilė atsakinga už verslui reikalingos kvalifikuotos darbo jėgos paruošimą ir įv. švietimo iniciatyvas, todėl ji yra puikiai susipažinusi su darbo rinkos aktualijomis, žino, kokių specialistų ieško užsienio kompanijos Lietuvoje, turi daug vertingų įžvalgų apie perspektyviausias profesijas šalyje ir visame pasaulyje.

 

Taip pat, Akvilė yra viena iš pagrindinių jaunųjų profesionalų programos „Kurk Lietuvai“ įkūrėjų ir organizatorių. Šia programa siekiama atgal į Lietuvą pritraukti gabiausius jaunuolius, kurie studijas baigė užsienyje, ten įgijo darbo patirties ir turi prasmingų idėjų Lietuvai. Specialaus konkurso būdu atrinkti pažangiausi jaunieji profesionalai metus laiko dirba Lietuvos ministerijose bei joms pavaldžiose įstaigose, spręsdami valstybinio masto problemas ir taikydami užsienyje įgytą patirtį bei žinias.

 

Kopenhagos verslo mokykloje (Danija) baigusi magistrantūros studijas, Akvilė keturis metus dirbo žmogiškųjų išteklių konsultante didžiausioje Danijos įmonėje „A.P. Moller Maersk“. Be to, jog vadovavo kompanijos jaunųjų talentų programai MITAS, Akvilė koordinavo tarptautines švietimo iniciatyvas, kuriomis siekiama jaunuoliams padėti teisingai ir apgalvotai pasirinkti ateities profesiją.  

Gabrielius Svaras Liaudanskas

MUZIKANTAS, VISUOMENĖS VEIKĖJAS

Uždaryti

Gabrielius Svaras Liaudanskas

MUZIKANTAS, VISUOMENĖS VEIKĖJAS

Grupės G&G Sindikatas lyderis užsiimantis ne tik muzika, bet ir socialiniais projektais bei aktyviai prisidedantis prie jaunimo neformalaus ugdymo.

Viktorija Matusevičiūtė

PROFESIONALI KONSULTANTĖ

Uždaryti

Viktorija Matusevičiūtė

PROFESIONALI KONSULTANTĖ

Prie OVC Consulting komandos Viktorija prisijungė 2013 m.

Viktorija specializuojasi asmeninio efektyvumo ir organizacijų vystymo srityse. Jos ekspertinės sritys: viešas kalbėjimas, įtaigi prezentacija, debatai, kūrybiškumas, derybos, skirtingų kartų valdymas, talentų ugdymas,  komandinis darbas ir komandos formavimas, pasitikėjimas darbe, laiko valdymas, trenerių ugdymas. Šiomis temomis ji veda seminarus ir konsultuoja.

Taip pat dalyvauja konsultaciniuose projektuose sprendžiant organizacijų vystymo, strateginio planavimo, vidinės komunikacijos, personalo valdymo klausimus, vertinant darbuotojų kompetencijas ir elgesį 360 grįžtamojo ryšio tyrimo metodu.

Viktorija yra baigusi psichologijos bakalaurą Vilniaus universitete bei organizacinės ir socialinės psichologijos magistrą Leideno universitete, Olandijoje. Ji aktyviai dalyvauja tarptautinių nevyriausybinių organizacijų veiklose, nuolat tobulinasi įvairiuose lietuvių ir užsienio lektorių vedamuose seminaruose ir konferencijose.

Mindaugas Grajauskas

VADOVAS, KONSULTANTAS

Uždaryti

Mindaugas Grajauskas

VADOVAS, KONSULTANTAS

Mokymų ir konsultavimo įmonės „Startum sprendimai“ vadovas, konsultantas.

Mindaugas specializuojasi nevyriausybinių organizacijų valdymo, „StartUp“ iniciatyvų vystymo,  strateginio planavimo, asmeninio efektyvumo bei komandinės veiklos srityse.

Mindaugas jau trečius metus vadovauja mokymų ir konsultavimo įmonei. Dirba tiek su verslo įmonėmis, tiek su nevyriausybinėmis organizacijomis.

Mokymus organizacijoms ir jaunimui veda nuo 2009 metų.

Mindaugas turi Medijų filosofijos magistro laipsnį, yra baigęs „Prezentavimo“ (2010m.),  „Train of trainers“ mokymų programas (2010m, 2012 m.), baigė „Vadovavimo ir motyvavimo“ kursus (VDU, 2008 m.)., mokėsi „Outdoor education“ metodikos (Lenkija, 2012 m.), baigė „Lyderystės“ mokymų programą (Lenkija, 2012 m.)., tobulino darbo su suaugusiųjų grupėmis žinias DOREA Education institute (Kipras, 2013 m.).

Ben Harvey

Profesionalus lektorius, konsultantas

Uždaryti

Ben Harvey

Profesionalus lektorius, konsultantas

Ben Harvey – patyręs koučeris, lektorius ir konsultantas, įmonės Growing talent įkūrėjas, dirbantis su organizacijomis Lietuvoje ir daugelyje kitų Europos valstybių.

Ben specializuojasi valdymo, lyderystės ir verslo vystymo srityse. Jis taip pat dirba kaip koučeris ir konsultantas aukšto lygio vadovams bei lyderiams.

Ben glaudžiai dirba su Sėkmės Mokykla. 2011 m. jis padėjo Sėkmės mokyklos komandai parengti Moksleivių praktikos savaitės koncepciją ir konsultavo įgyveninant pilotinį projektą Vilniuje. Tais pačiais metais jis įkūrė Running For Change paramos fondą, renkantį pinigus pradinės mokyklos statybai Siera Leonėje.

”Tikra atgaiva ir įkvėpimas padėti Sėkmės mokyklai ir dirbti kartu su šia jauna ir energinga komanda. Lietuvos moksleiviams jie suteikia puikių galimybių atrasti, išmokti ir tobulėti”.

 

Leonard Turton

Demokratinio ugdymo ekspertas

Uždaryti

Leonard Turton

Demokratinio ugdymo ekspertas

Leonard TURTON yra kilęs iš Kanados. Čia jis yra įkūręs demokratinę mokyklą, taip pat turi daugiametę mokytojavimo ir alternatyvaus ugdymo principų taikymo patirtį valstybinėje mokykloje. Į Angliją jis emigravo turėdamas tikslą mokyti vienoje garsiausių alternatyviojo ugdymo mokyklų Summerhill, įsteigoje dar 1921 m.

Summerhill – tai pirmoji demokratinė mokykla pasaulyje, joje vaikai nuo 6 iki 17 metų amžiaus turi laisvę  veikti  demokratinėje  bendruomenėje. Moksleiviai eina į pamokas tik tuomet, jei patys taip nusprendžia, ir kuria bendruomenės taisykles savaitiniuose susirinkimuose, kuriuose visi – nuo 6 iki 65 m. – turi vienodą balso teisę.

Šiuo metu Leonard Turton – Summerhill mokyklos mokytojas ir patarėjas ugdymo programos klausimais. Jis pristato save, kaip asistentą, pagalbininką, kuris leidžia vaikams kurti savas tobulėjimo istorijas ir siūlo savo pagalbą tik tuomet, jei jos prireikia. „Iš esmės, mano darbas yra nesikišti“, – teigia L.Turton.

L. Turton – taip pat ir vienas iš Europos demokratinio ugdymo bendruomenės (EUDEC) steigėjų bei internetinio žurnalo www.democratics.org.uk leidėjas.

Vytautas Kontrimas

Aktorius

Uždaryti

Vytautas Kontrimas

Aktorius

Aktorius, pedagogas, dramos aktoriaus magistras. Sukūrė vaidmenis penkiolikoje spektaklių garsiausiuose Lietuvos teatruose.

Didžiulė patirtis organizuojant teatro improvizacijų bei teatro sporto edukacinius seminarus. Taip pat didelė patirtis televizjoje bei kine.

Žanas Gongapševas

Elgsenos treneris, konsultantas

Uždaryti

Žanas Gongapševas

Elgsenos treneris, konsultantas

Nuo 2001 m. padeda įmonių darbuotojams susiformuoti įgūdžius, treniruoja bei veda mokymus tiek verslo, tiek visuomeninėms organizacijoms visoje Europoje anglų, rusų ir lietuvių kalbomis.

2007 m. tapo „Licensed Practitioner of Neuro-Linguistic Programming” (organizacija „The Society of Neuro-Linguistic Programming”),. 2008 m. – TRIPLE A® sertifikuotu treneriu, o nuo 2009 m. vadovauja Vokietijos bendrovės TRIPLE A® GmbH įmonei Baltijos šalims UAB „TRIPLE A® Baltics”.

Visuomeninės nepelno siekiančios organizacijos „Junior Chamber International” nacionalinio lygio sertifikuotas treneris (angl. Certified National Trainer).

Pagrindinės interesų sritys: asmeninio ir verslo efektyvumo didinimas, pardavimai, suaugusiųjų mokymas ir Rytų kultūra, filosofija bei kovos menai.

Pagrindinės mokymų temos: pardavimai (pats parduoda nuo 1995 m.), prezetacijos ir komunikacija, derybos, klientų aptarnavimas, mokymų trenerių/vadovų paruošimas ir jų kompetencijų ugdymas, darbas komandoje, asmeninis tobulėjimas.

Mokymų vedimo formos – grupinis seminaras, patirtinis mokymas, individualus darbas / pratybos darbo vietoje, asmeninis konsultavimas ir k.t.

„Tikiu, kad įdėjus šiek tiek pastangų, naujo triuko galite išmokyti ir seną šunį!”

Kęstutis Vingilis

Profesionalus lektorius

Uždaryti

Kęstutis Vingilis

Profesionalus lektorius

Kęstutis Vingilis, lektorius

 • 7 metų patirtis vedant mokymus organizacijų vystymo ir asmeninio efektyvumo temomis įvairioms Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonėms (+300 klientų):

Rimi, SEB, Swedbank, ATEA, TEO, CSC, PZU, 3M, Paroc, Kitron, Deloitte, Grand Thornton, Audimas, Novonordisk, OpusCapita, Visma, Douglas, Danskebank, Lietuvos paštas, Švyturys, Lietuvos mokslo tarybos fondas, Statoil, Servier, ESFA ir kt.

 • 9 metai karinė patirtis – karininkas [Švedijos karo akademija]
 • 5 metų tarpkultūrinė patirtis [Azijos studijos Vilniaus universitete ir intensyvios kelionės Tolimuosiuose Rytuose]
 • Ištvermės sportų dalyvis

Sertifikatai

 • Neuro-lingvinstinis programavimas – įtaka
 • Asmenybės tipologija (Facet5) – kaip pažinti ir išnaudoti žmogaus galimybes organizacijos valdyme

Kitos domėjimosi kryptys:

 • Mažų grupių dinamika – Tavistock Institute of Human Relation
 • Psichoterapijos kryptis, mokymo formos – Psichodrama, Geštalto psichoterapija

Dalyvauja konferencijose kaip kalbėtojas (keynote speaker) 2014 m.:

 • Lietuvos psichologų sąjunga “Psichologas organizacijoje. Originalių sprendimų link”
 • ISM, “Economics hackatron”
 • Ugdymo ir plėtotės centras ir Švietimo ir mokslo ministerija
 • Santariškių ligoninė

Ekspertinės sritys

Netradicinis patyriminis formatas: patyriminė lyderystė ir bendrumas komandoje

Konfliktų ir streso valdymas, vadovo įtaka komandai, viešas kalbėjimas, vidinė komunikacija, personalo valdymas

Idėja: Tikėk tuo, ka pats išgyveni, o ne kažkas pasako

Tomas Jocius

Ugdymo treneris

Uždaryti

Tomas Jocius

Ugdymo treneris

VšĮ „Lyderystės ir verslo akademija“ įkūrėjas, mokymo programų autorius ir ugdymo treneris.

Mokymo programos paremtos asmenine daugiau nei 7 metų verslų vystymo, pardavimo strategijų kūrimo, projektų valdymo, vadovavimo patirtimi ir atradimais.

Tomas nuolat gilina žinias ir įgūdžius psichologijos bei ugdymo srityse ir tai leidžia seminarų metu naudoti veiksmingiausias ugdymo metodikas ilgalaikiams pokyčiams kurti.

Laurynas Pečkaitis

Koučingo ir NLP specialistas

Uždaryti

Laurynas Pečkaitis

Koučingo ir NLP specialistas

Profesionalus koučingo (ICF) ir NLP (neuro lingvistinio programavimo) specialistas, asociacijos „Intelektinio Kapitalo Ugdymas“ direktorius, šeštadieninės „Svajonių mokyklos“ vadovas.

Nuo 2007 – ųjų vedu seminarus bei individualias sesijas efektyvaus mokymosi, komunikacijos, pašaukimo koučingo temomis.

Audioprogramos „Geniali atmintis“ bei epilepsija sergančių asmenų smegenų veiklos atstatymo per atminties lavinimą ir koncentracijos gerinimą metodologijos autorius bei lektorius.

Mokomojo DVD „Viskas apie kūno kalbą“ autorius. Jaunų žmonių sąmoningumą didinančios programos „Holistika“ bendraautorius bei lektorius.

Jordanas Poškaitis

Rytų kovos menų meistras, komandos formavimo ekspertas

Uždaryti

Jordanas Poškaitis

Rytų kovos menų meistras, komandos formavimo ekspertas

Rytų kovos menų meistras, komandos formavimo ekspertas, turintis 18 metų trenerio patirtį ugdant aukščiausio lygio sportininkus ir čempionus bei pritaikantis šią patirtį verslo srityje. Keturių metų trenerio konsultanto darbo patirtis pardavimų ir komandos formavimo srityje tarptautinėje mokymo kompanijoje „Verslo Poligonas”.

Daugiau apie lektorių www.jordanas.lt

Daiva Vietrinienė

Profesionali lektorė

Uždaryti

Daiva Vietrinienė

Profesionali lektorė

Sertifikuota kaučingo specialistė (Coaching development, Anglija), sertifikuota ICTA (International Coach and Trainer Association) Professional Master Coach, sertifikuota NLP trenerė, sertifikuota Biznio vadybos trenerė, sertifikuota ICTA (International Coach and Trainer Association) Eneagramos praktikė – meistrė.

10 metų veda seminarus klientų aptarnavimo, asmenybės ugdymo, viešojo kalbėjimo, komunikacijos, komandos formavimo, kaučingo, NLP, Eneagramos (žmonių tipologijos), motyvacijos temomis. Teikia asmenines koučingo paslaugas.