Kodėl verta rinktis „Footprint“?

„Footprint“ – progLizalogo2rama moksleiviui, norinčiam išbandyti save ir įveikti ne tik aukščiausias Š. Afrikos viršūnes, bet ir save patį, iššūkis dirbti komandoje, iššūkis suvokti savo silpnybes bei jas įveikti, o stipriąsias puses – ir toliau lavinti. Iššūkius įveikti yra geriau nei gerai! Pabandom?

„Footprint“ – galimybė mokytis apie save, kitus ir pasaulį aplink, o programos kūrėjų – Beno, Šarūno ir Madaros – paskirtis įgyvendinant programą yra leisti moksleiviams atsiskleisti, juos paremti ir padėti pasiimti viską, kas svarbiausia jiems patiems.

Programos metu darysi tai, ko nesi daręs: labdaros rinkimas ir suvokimas, kodėl tai yra reikalinga ar prasminga, yra vienas programos tikslų. Patirtis priverčia išeiti iš tos tokios patogios komforto zonos – bet juk geriausi dalykai vyksta būtent už jos ribų 🙂

„Footprint“ – šansas atrasti savąjį aš, kada nesi tikras, kuria kryptimi pasukti. Ne visada sprendimai yra būti ar nebūti reikšmės, bet būti kur kas tvirtesniu ir savimi pasitikinčiu priimant ir mažiausius sprendimus yra žingsnis pirmyn.

Adomas, programoje dalyvavęs praėjusiais metais, sakė, jog vienas esminių dalykų, kuriuos išmoko „Footprint“ metu, yra tai, jog kiekvienas žmogus – labai skirtingas ir apie jį nedera daryti išankstinių išvadų, kiekvienas savaip skirtingas ir žavus. Atrodo paprasta, bet išties vis tik taip sunku tas nuostatas atmesti, ar ne?

Nė nekalbame apie tai, kad skrisi, krisi ir vėl pakilsi, o visus paslydimus nustelbs Maroko grožis. Įtikinome? 🙂

Registruokis į programą iki vasario 29 d. čia, o kilus klausimams skambinam Šarūnui: + 370 679 17 102