Mindaugo savaitė NFQ

Mindaugas Moksleivių praktikos savaitės metu nuMindaugas.NFQ (1)o pradžios iki galo kūrė savo interneto svetainę. Pirmos praktikos dienos pradžioje su vadovu buvo aptarta tai, ką tiksliai moksleivis darys šiandien ir per visą savaitę bei šiek tiek tai, koks tai apskritai darbas ir ką tenka daryti programuotojams.

Savaitę apibendrindamas moksleivis sakė: šiek tiek geriau dabar įsivaizduoju tikrą darbą panašioje įmonėje. Tenka daug ko ieškoti ir aiškintis pačiam – kol kas visa tai gana sudėtinga, bet, manau, praktika bus tikrai naudinga, esu patenkintas savo šiuo metu pasiektu rezultatu, ypač kai padariau daugiau nei buvo suplanuota 🙂 Turėjau galimybę geriau susipažinti su programuotojo darbu, ir, žinoma, daug ką išmokti, šiek tiek aiškesni planai dėl studijų dabar.

Pati įmonė taip pat patiko. Planuoju dalyvauti jų rengiamoje NFQ akademijoje ir tikiuosi kada nors sugrįžti čia dirbti 🙂 Per visą savaitę nuobodu tikrai nebuvo, ir apskritai nekilo jokių didesnių problemų. Smagu, kad įmonė taip pat patenkinta mano praktika 🙂

O Mindaugo praktikos vadovas Darius Grigalevičius apie moksleivį pasakojo: Mindaugas – išskirtinius gabumus turintis vaikinas. Praktikos pradžioje užsibrėžėme sukurti pilnai veikiančią programėlę (apps’ą), kuri įspėtų užsiregistravusius, kada išleidžiami žaidimai. Skamba paprastai? Koncepcijų kiekis, kurį turėjome padengti ir gerai įsigilinti, buvo labai didelis. Neskaitant to, jog struktūra, su kuria dirbome, buvo naujovė pačiam Mindaugui. Noras mokytis ir puikios bazinės žinios, tuo Mindaugas tikrai gali pasigirti. Stebėjausi, kokiais žingsniai savaitės eigoje progresavo, o paskutinės dienos ryte turėjom jau pilnai veikiantį produktą, kurį galima išleisti į pasaulį.