Pildyk Moksleivių praktikos savaitės anketą!

Sveikas, moksleivi! Kviečiam tave išnaudoti Viltė.MeinArtartėjančias vasaros atostogas prasmingai – dalyvauk Moksleivių praktikos savaitėje! Iki gegužės 7 d. turi vienintelį šansą užpildyti dalyvavimo anketą ir praktiką atlikti šią vasarą 😉

Jei tu:

  • Vis dar galvoji, kur stoti;
  • Negali nuspręsti, ką veikti toliau;
  • Niekaip neišsirenki, kokią profesinę sritį norėtum tobulinti;
  • Jei galvoje knibžda įvairūs klausimai, susiję su karjera ir būsimomis studijomis, Moksleivių praktikos savaitė – kaip tik tau!

Kodėl verta dalyvauti?

  • Savaitę laiko keliausi į darbo vietą, parinktą specialiai tau;
  • Darbuosiesi tikroje, kasdienėje įmonės veikloje;
  • Po praktikos gausi išsamų grįžtamąjį ryšį;
  • Turiningai ir tikslingai išnaudosi dalį būsimų vasaros atostogų.

NORI DALYVAUTI? Pildyk motyvacinę anketą IKI GEGUŽĖS 7 d. čia ir praktiką atlik per vasaros atostogas! Tai vienintelė galimybė užpildyti praktikos savaitės anketą šiai vasarai – ją užpildžius, dalyvausi motyvaciniame pokalbyje, kurio metu galėsi susiderinti tau tinkamiausią praktikos savaitę (pvz., tai gali būti ir birželis, ir rugpjūtis).

Kuo anksčiau užpildysi anketą, tuo greičiau tave pakviesime į motyvacinį pokalbį.

Daugiau apie Moksleivių praktikos savaitę. Turi klausimų? Madara atsakys! Rašyk Madara@sekmesmokykla.lt

Moksleivių praktikos savaitės anketa