Registruokis į „Pagauk vėją!“!

9-12 kl. moksleivius kviečiame registruotis 2016-2017 m. m. programai  „Pagauk vėją!“! Programa – patobulintas ir dar geresnis mūsų ankstesniųjų programų moksleiviams variantas. Jaučiame, kad praleisti tokios galimybės tiesiog negalima!

Laukiame aktyvių ir motyvuotų, norinčių tobulėti ir vis bandančių pagauti savo vėją – ar esi kada mėginęs? 🙂 Nepažadam, kad bus lengva, bet esam tikri, jog bus verta!

Profesionalūs lektoriai ir būrys bendraamžių, kuriuos sutiksi atėjęs, programos metu padės tau geriau pažinti save, aplinką ir būti dar geresniu nei buvai iki šiol. Mokysiesi dar efektyviau, o atrasti sau tinkančią ir patinkančią vietą po saule bus kur kas paprasčiau!

Pabaigęs programą, gausi „Sėkmės mokyklos“ diplomą, kuris yra oficialiai akredituotas ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto bei didžiųjų Lietuvos verslo įmonių/organizacijų. Vietų skaičius programoje ribotas, o užsiėmimai vyks Vilniuje ir Kaune – prisijunk dabar!

Įtikinome? Registracija čia.

Apie programą daugiau čia.