Seime vyko diskusija apie demokratinį ugdymą mokykloje

1653262_10151971701958634_562729996_n2014 m. vasario 7 d. VšĮ „Sėkmės mokykla“, Britų Tarybos Lietuvoje ir Seimo Europos informacijos biuras organizavo paskaitą – diskusiją „DEMOKRATINIS UGDYMAS MOKYKLOJE: GEROJI EUROPOS ŠALIŲ PATIRTIS IR GALIMYBĖS LIETUVAI“.

Renginio tikslas – aptarti demokratinės arba laisvosios mokyklos koncepcijos privalumus ir trūkumus, gerosios praktikos pavyzdžius ir perspektyvas Lietuvoje bei Europoje.

Kviestinis svečias – Laisvosios Leipcigo mokyklos (Vokietija) atstovas ir vienas iš Europos demokratinio ugdymo bendruomenės (EUDEC) steigėjų – Henrik EBENBECK.

Renginio PROGRAMA

RENGINIO VAIZDO ĮRAŠAS   Lietuvių k.  Anglų k.  Originalas


Šis renginys – VšĮ „Sėkmės mokykla“ įgyvendinamo projekto „Pilietiškai aktyvios visuomenės ugdymas diegiant demokratinio ugdymo principus mokyklose“ dalis. Projektas finansuojamas pagal Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo NVO programą Lietuvoje.