Priėmimas

Motyvuotus ir atvirai save pristačiusius kviesime į interviu. Po interviu gausite patvirtinimą, jog patekote į praktikos savaitę, kuri vyks suderintu laiku arba išsamų paaiškinimą, kodėl šį kartą nepriėmėme. Nepatekus į praktikos savaitę, kviečiame bandyti kitą kartą.

Kaina

150 EUR mokestis mokamas tik gavus patvirtinimą, jog patekai į praktikos savaitę.

Nuolaidos

Moksleivių praktikos savaitės ANKETA

Su dalyviais, praėjusiais motyvacinio laiško atranką, susisieksime asmeniškai ir pakviesime į pokalbį. Jei turite klausimų, rašykite Madara@sekmesmokykla.lt

imokos

REGISTRACIJA

Jei nusprendėte lankyti „Sėkmės mokyklą“, užpildykite žemiau esančią registracijos formą:

NuolaidosJei Sėkmės mokyklą lanko broliai ir/ar seserys, antrajam vaikui taikoma 10% nuolaida.

Užsiėmimų vietaVilniuje (ISM Vadybos ir Ekonomikos universitete) ir Kaune (Kauno technologijos universitete).

Užsiėmimų pradžia„Pagauk vėją!“ programa pradedama spalio mėn. – registruotis kviečiame jau dabar!

Jei turite klausimų arba norėtumėte gauti daugiau informacijos, skambinkite ar rašykite Šarūnui tel. 867917102, el. p. sarunas@sekmesmokykla.lt