Priėmimas

Priėmimas į Moksleivių praktikos savaitę atviras nuolat! Motyvuotus ir atvirai save pristačiusius kviečiame į pokalbį. Po jo gausi patvirtinimą, jog patekai į Moksleivių praktikos savaitę, kuri vyks suderintu laiku. Jei į projektą vis tik nepatekai, pateiksime išsamų paaiškinimą, kodėl tavęs nepasirinkome. Nepatekus kviečiame bandyti kitą kartą.

KAINA

150 EUR Moksleivių praktikos savaitės mokestis mokamas gavus patvirtinimą, jog patekai į praktikos savaitę. Jei „Sėkmės mokyklą“ lankė ar lanko broliai ir/ar seserys, antrajam vaikui taikoma 10% nuolaida.

Moksleivių praktikos savaitės ANKETA

Su dalyviais, praėjusiais motyvacinio laiško atranką, susisieksime asmeniškai ir pakviesime į pokalbį. Jei turite klausimų, rašykite Madara@sekmesmokykla.lt

imokos

REGISTRACIJA

Nusprendei lankyti „Pagauk vėją!“? Pildyk registracijos formą!

NuolaidosJei „Sėkmės mokyklą“ lanko broliai ir / ar seserys, antrajam vaikui taikoma 10% nuolaida.

Užsiėmimų vieta. Vilniuje (ISM Vadybos ir Ekonomikos universitete) ir Kaune (Kauno technologijos universitete).

Užsiėmimų pradžia„Pagauk vėją!“ programą pradedame spalio 15 d. – registruokis dabar, vietų sk. mažėja!

Turi klausimų? Šarūnas atsakys! Skambink 867917102 arba rašyk sarunas@sekmesmokykla.lt