Priėmimas

STOVYKLOS KAINA

stov kainos

Mokėjimas už stovyklą gali būti skaidomas, pirmoji įmoka mokama registruojantis, antroji – iki stovyklos pradžios likus ne mažiau nei 7 dienoms.

DALYVAUSI? PILDYK REGISTRACIJOS ANKETĄ! Užsiregistravus susisieksime dėl mokėjimo, būtinųjų dokumentų dalyvavimui stovykloje (sveikatos pažymos) ir į stovyklą rekomenduojamų pasiimti daiktų sąrašo.

STOVYKLOS REGISTRACIJOS ANKETA

INFORMACIJA APIE MOKSLEIVĮ

INFORMACIJA APIE VIENĄ IŠ TĖVŲ

KLAUSIMAI TAM, KAD GERIAU PAŽINTUME TAVE

mps kainu

mps schema

Moksleivių praktikos savaitės ANKETA

Su dalyviais, praėjusiais motyvacinio laiško atranką, susisieksime asmeniškai ir pakviesime į pokalbį. Jei turi klausimų, rašyk Madara@sekmesmokykla.lt

imokos

REGISTRACIJA

Nusprendei lankyti „Pagauk vėją!“? Pildyk registracijos formą!

NuolaidosJei „Sėkmės mokyklą“ lanko broliai ir / ar seserys, antrajam vaikui taikoma 10% nuolaida.

Užsiėmimų vieta. Vilniuje (ISM Vadybos ir Ekonomikos universitete) ir Kaune (Kauno technologijos universitete).

Užsiėmimų pradžia„Pagauk vėją!“ programą pradedame spalio 15 d. – registruokis dabar, vietų sk. mažėja!

Turi klausimų? Šarūnas atsakys! Skambink 867917102 arba rašyk sarunas@sekmesmokykla.lt