Priėmimas

imokos

Nuolaidos

Jei Sėkmės mokyklą lanko broliai ir/ar seserys, antrajam vaikui taikoma 10% nuolaida.

Užsiėmimų vieta

Vilniuje: ISM Vadybos ir Ekonomikos universitetas, Arklių g. 18.

Kaune: Kauno technologijos universitetas, K. Donelaičio g. 20.

Užsiėmimų pradžia

I metų programa pradedama spalio mėn.

Registracija jau atvira. Jei turite klausimų arba norėtumėte gauti daugiau informacijos, skambinkite ar rašykite Šarūnui tel. 867917102, el.p. sarunas@sekmesmokykla.lt

Registracija

Jei nusprendėte pasirinkti Sėkmės mokyklą, užpildykite žemiau esančią registracijos formą:

Užsiėmimų vieta

ISM Vadybos ir Ekonomikos universitetas, Arklių g. 18, Vilnius

Užsiėmimų pradžia

„Footprint“ programą pradėsime birželio mėn.

Kaina

850 EUR + skrydžio bilietai.

Apmokėjimo būdai

1. Pilna įmoka

2. Trys įmokos per tris mėnesius

Registracija

Gavus registraciją, susisieksime per vieną darbo dieną.

Atrankos procesas

Užpildytą  motyvacinę anketą  siųskite adresu – sarunas@sekmesmokykla.lt. Papildoma video/foto ir visokių kitokių rūšių medžiaga visad laukiama!

Motyvuotus ir atvirai save pristačiusius kviesime į interviu.

Po interviu gausite patvirtinimą, jog patekote į praktikos savaitę, kuri vyks suderintu laiku arba išsamų paaiškinimą, kodėl šį kartą ne. Nepatekus nenukabink nosies! Kviečiame bandyti dar ir dar kartą.

Kaina

150 EUR mokestis mokamas tik gavus patvirtinimą, jog patekai į praktikos savaitę.

Nuolaidos

Jei turite klausimų arba norėtumėte gauti daugiau informacijos, skambinkite arba rašykite Šarūnui – tel. 867917102, el.p. sarunas@sekmesmokykla.lt