Programa

MOKSLEIVIŲ PRAKTIKOS SAVAITĖ

Net 9VU Biotechnologijos universitetas 24% programoje dalyvavusių moksleivių teigė, kad praktika jiems padėjo pasirinkti studijų ar karjeros kryptį!

Dalyvaudamas Moksleivių praktikos savaitėje tu:

- Visą savaitę kasdien keliausi į realią darbo vietą, kurią surasime specialiai tau;

- Pagal individualų veiklos planą dalyvausi darbinėje veikloje. Tirsi tirpalo pH, statysi kačiukui kateterį, būsi virtuvės šefo dešinioji ranka, o gal lėksi imti interviu prie Seimo? Visi keliai veda į tavo svajonių profesiją!

- Gausi pažymėjimą ir patirtį, kurios, garantuojam, nepamirši.

IMG_7082Pildyk motyvacinę anketą čia.

Kas gali dalyvauti? 9-12 kl. moksleiviai iš visos Lietuvos.

Kur praktikuojamės? Vilniuje ir Kaune.

Kiek kainuoja? 150 eurų.

Turi klausimų? Madara atsakys! Rašyk Madara@sekmesmokykla.lt

2015 metais Moksleivių praktikos savaitėje dalyvavusiųjų atsiliepimai

Projekto pavadinimas ir koncepcija yra VšĮ „Sėkmės mokykla“ nuosavybė ir yra saugomi LR įstatymų nustatyta tvarka.

„Pagauk vėją!“ – 21 užsiėmimas – 25 bendraminčiai – 1 unikalus tu!

Lankydamas programą programą tu:SM baigiamasis renginys-57

- Pažinsi save: suvoksi, kokių asmeninių savybių turi, išmoksi identifikuoti bei valdyti emocijas, lengviau bendrausi, suprasi kūno kalbą ir pradėsi mąstyti kūrybiškiau.

– Geriau mokysiesi: sužinosi, kaip lavinti atmintį, planuoti laiką, kovoti su stresu ir efektyviai mokytis.

- Aiškinsiesi bei geriau suprasi, kokio darbo nori ateityje: išsigryninsi savo tikslus ir susipažinsi su darbo rinkos tendencijomis.

– Eisi ne tik į paskaitas, bet ir į gamtą – bandysi pagauti vėją.

SM baigiamasis renginys-18

Pabaigęs gausi diplomą, kuris:

- Bus tavo aktyvaus ir prasmingo laisvalaikio įrodymas stojant į universitetus;

- Pasitarnaus kaip rekomendacija ieškant vietos savanorystei, praktikai ar darbui mūsų  įmonėse – partnerėse;

- Pridės +0.1 balo stojant į ISM Vadybos ir ekonomikos universitetą.

Kas gali dalyvauti? 9-12 kl. moksleiviai iš visos Lietuvos.

Kur pasimatom? Vilniuje (ISM Vadybos ir Ekonomikos universitete) ir Kaune (Kauno technologijos universitete).

Kiek kainuoja? 345 eurai.

Kada susitinkam? Nuo spalio kas antrą šeštadienį (iki gegužės mėn. pabaigos).

REGISTRUOJUOSI!

Turi klausimų? Šarūnas atsakys! Skambink 867917102 arba rašyk sarunas@sekmesmokykla.lt

Footprint

“When you come out of the storm, you won’t be the same person who walked in. That’s what this storm’s all about.” Haruki MurakamiKafka on the Shore

“Footprint” iššūkis – tiems, kam nebaisu, kai reikia pasukti galvą, nubėgti kilometrą, įveikti save ir dar padrąsinti draugą. Ir tiems, kuriems baisu, bet vis tiek žengiantiems žingsnį pirmyn! Programa laikinai sustabdyta. Susidomėję rašykite Šarūnui – sarunas@sekmesmokykla.lt

Dalyvaudamas Footprint tu:

x Dalyvausi savęs pažinimo programoje, nes svarbiausia kelionė – kelionė į save. 7

x Mokysies dirbti komandoje, nes žmogus gimęs būti tarp žmonių.

x Rinksi lėšas Maroko mergaičių mokyklai, nes daugiausiai gauni, kai duodi.

x Stiprinsi kūną ir didinsi ištvermę, nes gera neuždusti vejantis troleibusą.

x Keliausi į Maroką ir kopsi į aukščiausią šiaurės Afrikos viršūnę, nes geriau už kalnus – tik kalnai, kuriuose dar nebuvai.

Kas gali dalyvauti? 9-12 kl. moksleiviai iš visos Lietuvos.23 (2)

Kur susitinkam? Vilniuje.

Kiek kainuoja? 850 eurų + skrydžio bilietai.

Footprint komanda.

Kaip atrodo programa ir kas laukia kelionėje MarokeKodėl verta rinktis „Footprint“?

Turi klausimų? Šarūnas atsakys! Skambink 867917102, rašyk sarunas@sekmesmokykla.lt

12_

Projekto pavadinimas ir koncepcija yra VšĮ „Sėkmėsmokykla“ nuosavybė ir yra saugomi LR įstatymų nustatyta tvarka.