Programa

KAS? „Sėkmės mokyklos” vasaros stovykla254356_10150270329362422_4552180_nsavaitės laiko patyrimas, kuris tave privers įkelti koją ten, kur dar jos nedėjai – neliesti dalykai visada atrodo keisti ir baisūs, kol jų neišbandai, o būtent tai ir turėsi daryti!

KUR? Antalieptėje (Zarasų raj.) įkurtame Inovatorių slėnyje.

KADA? Liepos 16-22 dienomis.

KAM? 14-18 m. moksleiviams.

Jau beveik dešimtmetį dirbdami su jaunimu įsitikinome, kad patirtis = geriausia mokytoja, tad stovyklos pagrindinė taisyklė KLAUSYTI < DARYTI. Siūlom savaitę ja pagyventi ir tau! O po visko būsi kur kas stipresnė paties savęs versija – tokia, kuri labiau nei anksčiau drįs improvizuoti, kurti ir augti.

STOVYKLOS REGISTRACIJOS ANKETA


 STOVYKLOS PROGRAMA

b

Ką veiksi? Tu darysi, galimai klysi ir tai paversi pamokomis, kartu klausysiesi lektorių užsiėmimų apie jų fail’us, pamokas, keliones tikslo link ir (ne)sėkmes.

Palauk, ką sakei, turi planų?… Juos tikrai verta mesti dėl stovyklos! Klausyk < daryk, tai yra, norėjom pasakyti, registruokis! Planas septynioms stovyklos dienoms yra toks:

I diena: mes atvykom. Susipažinsi su kitais stovyklos dalyviais, o tuo pačiu pažinsi nežinią, kuri aplanko, kai viskas aplink stipriai keičiasi. Kompetetingi stovyklos vadovai išmokys, kaip su ja būti jau nuo pirmosios dienos, besipažindindamas su naujais draugais išmoksi rasti bendrus sprendimus grupėse.

II diena: aš toks (-ia) atkeliavau į stovyklą.  Diena skirta savęs pažinimui – tavo lūkesčiams suvokti ir gebėjimui įsivertinti, jį stiprinti.  Kaip supranti save ir savo emocijas? Kaip jas valdai bei kaip su jomis… kovoji? Kaip jas išnaudoji? Tai pagrindiniai dienos klausimai ir žinios jų atsakymui.

III diena: aš tarp kitų. Kokią rolę užimi komandoje ir ką gali nuveikti naujo? Kaip veiki ir kaip tai analizuoji veikdamas? Kam ta komanda, kai viską gali daryti pats? Kaip gebi įsitraukti į komandą ir ją jausti? Šiuos klausimus aiškinsiesi trečią stovyklos dieną ir per praktiką susiklijuosi ne tik su stovyklos draugais, tačiau ir su bet kuriuo kolektyvu grįžus po stovyklos.

c (2)

IV diena: baimė veikti. Mus visiems yra nejauku pradėti drąsų veiksmą. Tu baimėje – ar tai normalu? Kas ir kokie yra tavo stabdžiai? Kaip juos įveikti ir kaip būti atspariam aplinkybėms? Visi kažko bijo, todėl apie tai ir kalbėsi, darysi, veiksi… mažiau bijosi 🙂

V diena. Kai supranti, kad baimė tavęs nebestabdo, belieka sugalvoti, ką norėtum padaryti. Tai ir bus penktosios dienos centras. Tyrinėsi tai, ko norime kiekvienas individualiai ir kaip to pasiekti. Kuria kryptimi eini ir kas tau svarbu einant? Iš kur žinai, kad eini? Kaip apsibrėžti norą-tikslą ir kaip jį paversti įgyvendinamu? Po šios dienos turėsi išsigrynintus tikslus bei susidėliosi kelią jų link.

VI diena: pasiruošęs daryti daugiau. Pasaulyje esame ne vieni ir kiekvienas mūsų veiksmas daro poveikį kitiems žmonėms. Ką gali duoti kitam? Matysi plačiau – darysi daugiau. Šiandien išmoksi pažinti ne tik savo, bet ir kitų poreikius, sieksi būti empatiškesniu aplinkai. Kokį pokytį gali daryti bei kuo gali tapti darydamas poveikį kitiems? Kaip galima paskatinti pokyčius? Dieną praleisi gilindamasis į davimą, o ne ėmimą.

VII diena: dar ne pabaiga. Tai kas toliau? O kas pasikeitė?  Kuo pasigirsi? Kaip pritaikysi patirtį grįžęs (-usi)? Kada kartosim? Šie klausimai bus svarbiausi prieš tau išvykstant 🙂

STOVYKLOS REGISTRACIJOS ANKETA


STOVYKLOS SVEČIAI

Tautv

Tautvydas Augustinas, „Baltasis kiras“
Saulutė šviečia, mėnulis kviečia…klausysimės Tautvydo dainų ir pasakojimų, kaip jis darė > klausė ir kodėl tau taip… (ne)reiktų daryti.

 

BUS PAPILDYTA!


STOVYKLOS VADOVAI

MantasMantas
Plėsti tą erdvę tarp ausų, kurią vadini  „Aš“,  – vienas svarbiausių gyvenimo užsiėmimų. Praėjusią žiemą turėjau džiaugsmą vienas keliauti pėsčiomis aplink Lietuvą. 38 dienos ir 900 kilometrų atradimų, baimių bei žingsnis po žingsnio lipimo per save – būtent tomis ėjimo pamokomis ir dalinsiuos. Nepavyksta nepaminėti to, jog būdamas paaugliu kurdavau stovyklas vaikams ir jas drauge su nuostabia komanda įgyvendindavome. Tiesa, už dalyvavimą ir patys mokėdavome, tad visų motyvacija būdavo neapsakomai didelė. Mums tiesiog buvo gera kurti kokybiškas dienas vaikams.  „Sėkmės mokykloje“ aplanko nostalgija, nes jaučiu, kad vėl sutikau tokius pačius. Norinčius kurti ir drauge patirti vasaros nuotykius :)

Justė

Justė
Man labai patinka stovyklos – kai į vieną vietą susirenka būrys žmonių, kurie klega, kalbasi, juokiasi ir auga drauge. Tie, kurie kartais išsigąsta ar nuliūsta, kurie sprendžia iškilusias problemas ir gauna progą pažinti save, pasitikrinti savo nuostatas bei vertybes. Mano vieni didžiausių vidinių augimų nutiko stovyklose – žinau, kokios svarbios ir prasmingos patirtys gali būti ir esu pasiruošusi dėti visą širdį, kad ir tau ši patirtis taptų tokia. O stovyklos metu su tavimi noriu juoktis, kalbėtis, reflektuoti ir mokytis būti kuo atviresniam pačiam sau : )

Saras

Šarūnas
Laikas paleisti telefoną iš rankų ir įsitraukti visu savimi į kažką naujo, metas atsitraukti ir pažvelgti į save ir į kitus iš šono. Nuoširdžiai nematau, kur galėtum geriau praleisti 7 dienas šią vasarą. Stovyklos metu pasidalinsiu, kur semtis motyvacijos ir ko reikia norint pastoviai augti, tobulėti, kaip dirbti kartu ir pasiekti geresnių rezultatų. O vakarais galėsiu pamokyti groti būgnais ar tiesiog kartu pagroti prie laužo su naujai susikūrusia stovyklos grupe ;)

Aust

Austėja
Kartais dvejoji ar sugebėsi?  „Sėkmės mokykloje“ mes sakome, jog reikia tiesiog bandyti! Stovykla bus smagus vasaros iššūkis, kur save galėsi pažinti naujai. Pasaulyje yra daug ką patiri, todėl tam, kad galėtum drąsiai priimti sprendimus ir savo rytojų kurti pats – kartu mokysimės pasitikėti savimi bei vienas kitu. Su manimi stovykloje galėsi keliauti į Antalieptės miškus ir pelkes – žinau jose saugiausius kupstus bei tvirčiausius rąstus per upes. Žinau, kur vietiniuose miškuose slepiasi barsukai ir ant kurių piliakalnių kapstyti kurmiarausius, kad rastume tūkstančių metų senumo puodų šukių. S​u manimi drauge bus galima giedoti rytines sutartines tekančiai saulei, tada visą dieną juoktis, o paskui besileidžiančią saulę vėl palydėti su daina.

MadaraMadara
Noriu padrąsinti ir suteikti tau daugiau pasitikėjimo savimi bandant atsilaikyti prieš aplinkos spaudimą ir nustatytas normas, kurios mus įspraudžia į sukurtus rėmus – pasidalinsiu savanorystės Afrikoje patirtimi bei ko mane išmokė Afrika. Mėgstu laisvą judesį, draugauju su pianino ir djembe garsais, tikiu, kad kiekvienam iš mūsų kartas nuo karto būtina atsijungti nuo visų pasaulio ryšių ir pasisemti energijos iš gamtos. Stovykloje noriu kurti taikią atmosferą, kurioje būtumėme smalsūs ir augtume mokydamiesi vieni iš kitų – tikiu, kad vieni kitiems būsime tikrieji mokytojai ir po stovyklos netikėtai atrasime savo dar nematytas puses.

Rūta

Rūta
Nors ir stovykla skatins klausyti < daryti… drįsiu sakyti klausyk, ką kalba vidus, ne išorė, kad ir kaip sunku atrodytų – o kad būtų lengviau, tam ir susitiksim. Stovyklos metu su manimi galėsi plepėti apie savo ateities pasirinkimus ir tai, ką norėtum veikti – pasidalinsiu patirtimi, kodėl reikia klysti ir mesti, keisti ir pradėti bei kodėl tai gali virsti vienais nuostabiausių pasirinkimų, kodėl reikia klausyti to balso, kurį protas dažnai bando… nutildyti. Kai pabos, žemėlapyje galėsim pasidėlioti tavo būsimų atostogų maršrutą – nes turėti bilietą yra bene geriausia idėja rytojui (net jei jis – po pusmečio). O kol kas pati einu planuoti savąsias ;)

STOVYKLOS REGISTRACIJOS ANKETA


KAIP GYVENSI? Tavo gyvenamoji vieta bus autentiškas XVIII a. vienuolynas bei jame esančios lovos. Į kainą įeina 6 nakvynės.

MAITINIMAS: 5 kartus per dieną. Racioną sudarys skirtingus poreikius atitinkantis dienos meniu (pusryčiai, pietūs, vakarienė) bei sveiki užkandžiai.

DALYVIŲ SKAIČIUS: 40.

STOVYKLOS KAINA

stov kainos

Mokėjimas už stovyklą gali būti skaidomas, pirmoji įmoka mokama registruojantis, antroji – iki stovyklos pradžios likus ne mažiau nei 7 dienoms.

REGISTRACIJA

Kodėl „Prieš srovę“? Nes taip sunkiau, o geriausi dalykai gyvenime nutinka tada, kai dėl jų padarai sm-baigiamasis-renginys-54daugiau nei gali. Todėl, kad maži iššūkiai užgrūdina, klaidos moko, o tu augi tada, kada palieki saugią zoną ir eini priešingai nei kitiems atrodo… geriausia. Pats laikas pradėti veikti – ateik į programą, imkis veiksmų ir pasiklok lovą ateičiai!

Programos metu tu:

– Eisi į gamtą, nes tai sunkiau nei likti namie ant sofos;

– Gamtoje sutiksi kitą aš – tokį, kurio nė nemanei esant;

– Sieksi būti efektyvesnis – planuosi laiką ir savo bei komandos darbą;

– Kartu su mentoriais spręsi geriausių įmonių Lietuvoje problemas (SEB, WIX – pasaulinė interneto svetainių kūrimo platforma, kurioje puslapį gali susikurti pats!) ir taip lavinsi savo kūrybiškumą ir analitinius įgūdžius;

– Mokysiesi dirbti skirtingose komandose – tai, ko iš tavęs tikisi tavo būsimi darbdaviai;

– Viešai kalbėsi – juk reikės pristatyti komandos rastą problemos sprendimo būdą;

– Turėsi koučingo sesijas, kurių metu aiškinsiesi tau svarbiausius klausimus;

– Dalyvausi susitikimuose su įmonių atstovais, savo komandos nariais bei koordinatoriais – jų metu ieškosi savęs, pažinsi kitus ir spręsi gautas užduotis.

DETALI PROGRAMA.


Kas gali dalyvauti? 9-12 kl. moksleiviai iš visos Lietuvos.

Kur?  Vilniuje.

Kada? Per rudens atostogas.

Turi klausimų? Šarūnas atsakys! Skambink +370 679 17102 arba rašyk Sarunas@sekmesmokykla.lt

Programos mentoriai apie programą sako:


 

 

Net 9VU Biotechnologijos universitetas 24% programoje dalyvavusių moksleivių teigė, kad praktika jiems padėjo pasirinkti studijų ar karjeros kryptį!

Dalyvaudamas Moksleivių praktikos savaitėje tu: 

– Visą savaitę kasdien keliausi į realią darbo vietą, kurią surasime specialiai tau;

– Pagal individualų veiklos planą dalyvausi darbinėje veikloje. Tirsi tirpalo pH, statysi kačiukui kateterį, būsi virtuvės šefo dešinioji ranka, o gal lėksi imti interviu prie Seimo? Visi keliai veda į tavo svajonių profesiją!

– Gausi pažymėjimą ir patirtį, kurios, garantuojam, nepamirši.

IMG_7082Pildyk motyvacinę anketą čia!

Kas gali dalyvauti? 9-12 kl. moksleiviai iš visos Lietuvos.

Kur praktikuojamės? Vilniuje ir Kaune.

Kiek kainuoja? 150 eurų.

Turi klausimų? Madara atsakys! Rašyk Madara@sekmesmokykla.lt

Praktikos vadovas Darius Grigalevičius įmonėje NFQ apie moksleivio Mindaugo atliktą praktiką pasakojo: Mindaugas – išskirtinius gabumus turintis vaikinas. Praktikos pradžioje užsibrėžėme sukurti pilnai veikiančią programėlę (apps’ą), kuri įspėtų užsiregistravusius, kada išleidžiami žaidimai. Skamba paprastai? Koncepcijų kiekis, kurį turėjome padengti ir gerai įsigilinti, buvo labai didelis. Neskaitant to, jog struktūra, su kuria dirbome, buvo naujovė pačiam Mindaugui. Noras mokytis ir puikios bazinės žinios, tuo Mindaugas tikrai gali pasigirti. Stebėjausi, kokiais žingsniai savaitės eigoje progresavo, o paskutinės dienos ryte turėjom jau pilnai veikiantį produktą, kurį galima išleisti į pasaulį. 

2016 M. PRAKTIKANTŲ ISTORIJOS

2015 M. MOKSLEIVIŲ PRAKTIKOS SAVAITĖS ATSILIEPIMAI

Daugiau praktikos istorijų – skiltyje naujienos!

Projekto pavadinimas ir koncepcija yra VšĮ „Sėkmės mokykla“ nuosavybė ir yra saugomi LR įstatymų nustatyta tvarka.

IMG_6222

„Pagauk vėją!“ – 21 užsiėmimas – 25 bendraminčiai – 1 unikalus tu!

Lankydamas programą programą tu:SM baigiamasis renginys-57

– Pažinsi save: suvoksi, kokių asmeninių savybių turi, išmoksi identifikuoti bei valdyti emocijas, lengviau bendrausi, suprasi kūno kalbą ir pradėsi mąstyti kūrybiškiau.

– Geriau mokysiesi: sužinosi, kaip lavinti atmintį, planuoti laiką, kovoti su stresu ir efektyviai mokytis.

– Aiškinsiesi bei geriau suprasi, kokio darbo nori ateityje: išsigryninsi savo tikslus ir susipažinsi su darbo rinkos tendencijomis.

– Eisi ne tik į paskaitas, bet ir į gamtą – bandysi pagauti vėją.

SM baigiamasis renginys-18

Pabaigęs gausi diplomą, kuris:

– Bus tavo aktyvaus ir prasmingo laisvalaikio įrodymas stojant į universitetus;

– Pasitarnaus kaip rekomendacija ieškant vietos savanorystei, praktikai ar darbui mūsų  įmonėse – partnerėse;

– Pridės +0.1 balo stojant į ISM Vadybos ir ekonomikos universitetą.


Kas gali dalyvauti? 9-12 kl. moksleiviai iš visos Lietuvos.

Kur pasimatom? Vilniuje (ISM ) ir Kaune (KTU).

Kiek kainuoja? 345 eurai.

Kada susitinkam? Nuo spalio kas antrą šeštadienį (iki gegužės mėn. pabaigos).

REGISTRUOJUOSI! Išsami programa ČIA

Turi klausimų? Šarūnas atsakys! Skambink 867917102 arba rašyk sarunas@sekmesmokykla.lt


KĄ APIE PROGRAMĄ KALBA MOKSLEIVIAI?

Čia supratau, kad būsiu laiminga tik tada, kai būsiu nuo nieko nepriklausoma,  nuo nieko nepriklausoma būsiu tik tuomet, kai darysiu tai, ką myliu. Darysiu tai, ką myliu ir tobulėsiu tada, kai nebijosiu perlipti per save ir išlipti iš komforto zonos. O vien atėjimas į Sėkmės mokyklą ir buvo atėjimas į visiškai naują terpę – todėl ir čia su kiekviena paskaita, kiekvienu nauju žmogumi sugebėjau suprasti ir išmokti kažką nauja. Gerda, programos moksleivė 2015-2016 m. m.

Man Sėkmės mokykla padėjo pakeist požiūrį į gyvenimą. Atsirado daugiau motyvacijos ir atsakomybės, išmokau planuoti laiką ir supratau begalę kitų reikšmingų dalykų, kurie atrodo yra tik smulkmenos. Gintė, programos moksleivė 2015-2016 m. m.

Sėkmės mokykla padėjo pažvelgti į savo klaidas kitaip, nevengti jų, o peržiūrėti kiekviena detalę, pasimokyti ir padaryti išvadas, pilnai išanalizuoti situaciją. Paulius, programos moksleivis 2015-2016 m. m.

Projekto pavadinimas ir koncepcija yra VšĮ „Sėkmės mokykla“ nuosavybė ir yra saugomi LR įstatymų nustatyta tvarka.

Programa laikinai sustabdyta. Jei susidomėjote, rašykite Šarūnui: sarunas@sekmesmokykla.lt

Footprint

“When you come out of the storm, you won’t be the same person who walked in. That’s what this storm’s all about.” Haruki MurakamiKafka on the Shore

“Footprint” iššūkis – tiems, kam nebaisu, kai reikia pasukti galvą, nubėgti kilometrą, įveikti save ir dar padrąsinti draugą. Ir tiems, kuriems baisu, bet vis tiek žengiantiems žingsnį pirmyn! 

34

Dalyvaudamas Footprint tu:

x Dalyvausi savęs pažinimo programoje, nes svarbiausia kelionė – kelionė į save. 7

x Mokysies dirbti komandoje, nes žmogus gimęs būti tarp žmonių.

x Rinksi lėšas Maroko mergaičių mokyklai, nes daugiausiai gauni, kai duodi.

x Stiprinsi kūną ir didinsi ištvermę, nes gera neuždusti vejantis troleibusą.

x Keliausi į Maroką ir kopsi į aukščiausią šiaurės Afrikos viršūnę, nes geriau už kalnus – tik kalnai, kuriuose dar nebuvai.

Kas gali dalyvauti? 9-12 kl. moksleiviai iš visos Lietuvos.23 (2)

Kur susitinkam? Vilniuje.

Kiek kainuoja? 850 eurų + skrydžio bilietai.

Footprint komanda.

Kaip atrodo programa ir kas laukia kelionėje MarokeKodėl verta rinktis „Footprint“?

Turi klausimų? Šarūnas atsakys! Skambink 867917102, rašyk sarunas@sekmesmokykla.lt

 

12_

Projekto pavadinimas ir koncepcija yra VšĮ „Sėkmėsmokykla“ nuosavybė ir yra saugomi LR įstatymų nustatyta tvarka.