Mokymai

Įmanoma ar neįmanoma – renkatės jūs

„Nuo savęs nepabėgsi, bet pabėgioti galima“, – teigia Nerijus Buivydas – žmogus, per 20 dienų nubėgęs 20 maratonų (viso – 862 km) ir aplankęs 20 Lietuvos mokyklų su socialine akcija „Už laimingesnius vaikus Lietuvos mokyklose“.

„Sėkmės mokyklos“ įkūrėjas ir pirmosios Lietuvoje Demokratinės mokyklos vadovas, net ir nebūdamas sportininkas–profesionalas, tačiau vedamas didelės aistros bėgimui ir švietimui, sau įrodė, kad žodį „neįmanoma“ reikėtų išbraukti iš žodyno. Jo paskaitos tikslas – padėti tuo patikėti ir kitiems.

Per savo gyvenimą Nerijus sakė girdėjęs ne vieną ne: „jei gali neatidaryti mokyklos, neatidaryk“, „nebėk tų 20 maratonų, kam taip save kankinti?“, „nepalik „normalaus“ darbo, švietimo sektoriuje daug neuždirbsi“, todėl nori žmonėms pasakyti – jei aš tuos „ne“ sugebėjau  paversti „taip“, tą galite ir jūs.

Kada ir kur? Laikas ir vieta derinama.

Kiek tai užtruks? 1 valandą.

Kiek tai kainuoja? 200 eurų.

Kaip susisiekti? Paskambinti numeriu +370 699 06594 arba parašyti laišką nerijus@sekmesmokykla.lt

Kaip efektyviai bendra(darbia)uti tarpusavyje?

Viena kryptimi žvelgianti komanda – vienas esminių darniai dirbančios organizacijos bruožų. Geresnis komandos narių tarpusavio supratimas bei siekis geriau pažinti savo, vėliau – ir komandos stiprybes bei silpnybes, gebėjimas asmeninius tikslus integruoti į bendrą komandinį darbą – elementai, kurie yra neišvengiami dirbant organizacijoje.

Mokymų metu:

– Aiškinamės asmenybių tipus ir jų skirtumus. Kaip tai išnaudoti siekiant bendrų tikslų?

– Praktiškai tyrinėjame, ko reikia, kad vyktų sklandus tarpusavio bendradarbiavimas;

– Aiškinamės teoriją, o po to – žaidžiame ir simuliuojame: tik patekę į tam tikras situacijas, suprantame situaciją ir iš jų mokomės.

Mokymų užduotis lanksčiai deriname ir visada atsižvelgiame į organizacijos poreikius bei individualią komandos patirtį. Išsiaiškinę šiuos aspektus, programą orientuojame į labiau asmeninį arba komandinį efektyvumą.

Mokymus veda Šarūnas Dignaitis – „Sėkmės mokyklos“ vadovas, turintis ketverių metų patirtį organizuojant, rengiant bei vedant mokymus moksleiviams ir verslo įmonėms ar jaunimo organizacijoms. Šarūnas visapusiškai rūpinasi organizacijos funkcionavimu bei kuria organizacijų poreikius atitinkančias mokymų programas.

Kiek tai užtruks? 3-4 valandas.

Kaina. Verslo organizacijoms: 400 eurų.

Jaunimo organizacijoms ar / ir moksleiviams: 200 eurų.

Kaip susisiekti? Paskambinti numeriu +370 679 17 102 arba parašyti laišką sarunas@sekmesmokykla.lt

Socialinis verslas – kas tai? Kaip, kodėl ir nuo ko pradėti?

Socialinis verslas – vienas iš veiklos modelių, kuriantis išliekamąjį poveikį bei įgalinantis visuomenę veikti efektyviau. Tikime šio verslo kuriamais pozityviais pokyčiais ir pridėtine verte visuomenei, o tuo, kuo patys gyvename, siekiame ir dalintis bei norime paskatinti veikti kitus.

Socialinės problemos sprendimo būdai + verslo organizacijos bruožai = socialinis verslas

Kitaip tariant, pasirinkus socialinio verslo kelią, randamas vidurys tarp verslo organizacijos bei nevyriausybinių organizacijų sektoriaus – kuriami pokyčiai bei organizacijos tvarumas save išsilaikant.

Užsiėmimą, atsižvelgiant į poreikius, orientuojame į:

– Socialinio verslo sampratą ir pavyzdžių analizę.

– Socialinio verslo pavyzdžių analizę, idėjos išsigryninimą bei socialinio verslo modelio kūrimą.

Kaina. 200 / 400 eurų (priklausomai nuo pasirinkto užsiėmimo pobūdžio ir trukmės).

Kas mokymus veda? Šarūnas Dignaitis,  „Sėkmės mokyklos“ vadovas.

Kaip susisiekti? Paskambinti numeriu + 370 679 17 102 arba parašyti laišką sarunas@sekmesmokykla.lt